پیام فرستادن
خانه

Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

  

ما Rapid Health Technology Co., Ltd.با نام دیگر Rapid Fitness Equipment Parts Co Ltd. در سال 2008 تاسیس شد، ما قبلاً یک کارخانه شناخته شده بودیم که 6 سال قبل از آن نامی برده نشد، اکنون از سال 2008، ما درگیر قطعات تجهیزات بدنسازی هستیم تا از برخی از خریداران بین المللی خود حمایت کنیم. شرکت های جدید اولیهدر 10 سال گذشته، ما شهرت خوبی به دست آوردیم و سفارشات مستمر از بسیاری از خریداران به ویژه خریداران از همان ابتدا انجام شد.

 

ما همچنین با موفقیت بسیاری از اقلام از قطعات مختلف تجهیزات باشگاه مانند صفحات وزنه تجهیزات بدنسازی، بشقاب هالتر، دسته وزنه، دمبل،نیمکت،تشک یوگاو همچنین تعدادی از اقلام جدید که حق آنها متعلق به خریداران است، فروش به دیگران ممنوع است.این قوانینی است که هرگز با قالب‌های طراحی شده توسط خریداران فروخته نمی‌شوند.از سوی دیگر، ما از طراحی های خریداران چیزهای زیادی یاد گرفتیم که به ما کمک کرد تا باهوش تر و کارآمدتر باشیم تا کارمان را تا حد امکان کامل کنیم.از همکاری آنها تشکر می کنیم

 

 

با درس گرفتن از تجربه و آزمایش ناموفق قبل، ما به بازرسی و اصلاح نقاط کیفیت توجه زیادی داریم تا چیزهای قدیمی و شکست خورده را به چیزهای جدید و همچنین موفق به روز کنیم، تجهیزات بیشتری وارد کردیم، طراح حرفه ای و کارگر ماهر تا همه چیز را در بهترین شرایط نگه داریم. تا به حال به طور متوسط ​​بیش از 7 سال با بیش از 20 شرکت بین المللی با موفقیت همکاری کرده ایم.ما بهترین تلاش را خواهیم کرد تا محصولات واجد شرایط بیشتری را ارائه دهیم که پشتیبان واقعی همه خریداران است.

 

چین Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. نمایه شرکت 0چین Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. نمایه شرکت 1

 

چین Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. نمایه شرکت 2

 


 
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما
Verified by
Info marked by “ ” is verified by SGS

مجوز کسب و کار

فرم ثبت ثبت تجارت خارجی

 

  ما Rapid Health Technology Co., Ltd.در سال 2008 تاسیس شد، ما قبلاً یک کارخانه شناخته شده بودیم که 6 سال قبل از آن نامی برده نشد، اکنون از سال 2008، ما درگیر قطعات تجهیزات بدنسازی هستیم تا از برخی از خریداران بین المللی خود برای شرکت های اولیه اولیه خود حمایت کنیم.در 10 سال گذشتهآرس، ما شهرت خوبی کسب کرد و سفارشات مستمر بسیاری از خریداران به خصوص خریداران از همان ابتدا متحمل شدند.

 

ما همچنین با موفقیت بسیاری از اقلام از قطعات مختلف تجهیزات باشگاه مانند صفحات وزنه تجهیزات بدنسازی، بشقاب هالتر، دسته وزنه، دمبلو همچنین تعدادی از اقلام جدید که حق آنها متعلق به خریداران است، فروش به دیگران ممنوع است.این قوانینی است که هرگز با قالب‌های طراحی شده توسط خریداران فروخته نمی‌شوند.از سوی دیگر، ما از طراحی های خریداران چیزهای زیادی یاد گرفتیم که به ما کمک کرد تا باهوش تر و کارآمدتر باشیم تا کارمان را تا حد امکان کامل کنیم.از همکاری آنها تشکر می کنیم

 

 

با درس گرفتن از تجربه و آزمایش ناموفق قبل، ما به بازرسی و اصلاح نقاط کیفیت توجه زیادی می کنیم تا چیزهای قدیمی و شکست خورده را به چیزهای جدید و همچنین موفق به روز کنیم، تجهیزات بیشتری مانند CNC، طراح حرفه ای و کارگر ماهر وارد کردیم تا همه چیز را در یک محیط نگه داریم. بهترین شرایط، تا کنون، به طور متوسط ​​بیش از 7 سال با بیش از 20 شرکت بین المللی با موفقیت همکاری کرده ایم.ما بهترین تلاش را خواهیم کرد تا محصولات واجد شرایط بیشتری را ارائه دهیم که پشتیبان واقعی همه خریداران است.

 

چین Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. نمایه شرکت 0

Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : سریع

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 5,000,000-10,000,000

سال تاسیس : 1992

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. گواهینامه ها چین Qingdao Rapid Health Technology Co.Ltd. گواهینامه ها